30 Kasım 2012 Cuma

Dr. Oetker Poğaça

Ben oldum olası yoğurularak yapılan ürünlerde pek marifetli değilim. Elim kolum pek çabuk yorulur yoğuracam derken. Ama galiba anne olunca bebeği indir kaldır, kucağında gezdir derken kollarım bileklerim kuvvetlenmiş, bu sefer rahat rahat yoğurabildim poğaçayı.

3. İzmirli Yemek Blogu Yazarları gününde sponsor firmalar hediyeler getirmiş, ben katılımımı geç bildirdiğim için hediye listesine girememiştim. Sevgili Şeniz hanım (http://cocuklarlamutfakta.blogspot.com) kendi hediyelerinden bana da kocaman bir paket hazırladı, dr oetkerin poğaçasını da ondan, tekrar teşekkürler:)

Oğluma elinde kendi yemesi için bir akşam hazırladım poğaçaları, paket arkası tarifine sadık kaldım. Sadece 13 tane poğaça çıkması az geldi bana, ben 14 adet çıkarttım ama bence o da az. Oğlumun fikrini bilemiyorum , az yedi ama eşim çok beğendi, benden hiç poğaça beklemiyordu:) Denenebilir.

Afiyet olsun...

3 yorum:

 1. blog listem eklentisini kurarsanız takip ediyoruma gerek kalmaz ve blogunuz için daha iyi olur.

  YanıtlaSil
 2. Canım ellerine sağlık çok güzel görünüyor poğaçalar :))
  Ben daha yapamadım :( Gerçekten bu karışım unlar büyük kolaylık. Dr Oetker'e çok teşekkür ediyorum bende senin aracılığınla. Vakit darlığında hemen imdadımıza yetişiyor:))))
  Sevgiler canım bana da beklerim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) tesekkur ederim Fatmacım, gercekten pratiklik bu paketler ama miktarları biraz az.
   selamlar...

   Sil

Yorumlarınız benim için çok önemli, vakit ayırdığınız için çook teşekkürler...